Blended learning oferta dla firm (B2B)

Oferujemy szkolenia językowe B2B na wszystkich poziomach zaawansowania.

Organizujemy szkolenia w formule blended learning, łączące konwersacje i zajęcia indywidualne z webinariami oraz nauką z wykorzystaniem nowoczesnej, interaktywnej platformy e-learningowej.

Realizujemy również zamówienia na szkolenia prowadzone wyłącznie online (distance learning) oraz prestiżowe, „szyte na miarę” szkolenia indywidualne.

Dlaczego warto wybrać szkolenie językowe B2B organizowane przez bl school?

 • szkolenie blended learning lub distance learning to dobra inwestycja: dzięki starannie opracowanemu programowi zajęć oraz przemyślanemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesie nauczania umożliwiamy wykorzystanie szkolenia w 100%. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów
 • odpowiadamy na potrzeby: szkolenie tworzone jest w oparciu o analizę wymagań językowych Klienta
 • wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby nauka była bardziej dostępna i atrakcyjna: starannie opracowane webinaria, platforma e-learningowa, wirtualna klasa to integralne elementy naszych szkoleń
 • wiemy, jak istotny jest monitoring postępów: Klient ma wgląd w oceny i statystyki, otrzymuje także regularne raporty postępów szkolonych pracowników
 • oferujemy kompletną usługę szkoleniową: określenie poziomu znajomości języka angielskiego słuchaczy, organizacja nauki, materiały edukacyjne, ewaluacja
 • pomagamy rozwijać potencjał Państwa firmy: naszym celem jest, by Państwa pracownicy swobodnie funkcjonowali na rynku międzynarodowym
 • wspieramy budowanie relacji: tworzymy aktywną społeczność uczestników szkolenia, organizujemy ciekawy event integracyjny
 • jesteśmy skuteczni: wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, wciąż poszerzamy wiedzę, wyciągamy wnioski, działamy.
 • jesteśmy miłymi, kontaktowymi ludźmi: wierzymy, że dobre relacje stanowią podstawę udanej współpracy, dlatego bardzo o nie dbamy

Szczegółowe informacje dotyczące typów i liczby poszczególnych zajęć:

Jeden poziom szkolenia językowego w formule distance learning, realizowany w jednym roku szkolnym obejmuje co najmniej 202 jednostki lekcyjne, na które składają się:

 • konwersacje: 48 jednostek lekcyjnych
 • webinaria: 30 jednostek lekcyjnych
 • zajęcia e-learningowe: co najmniej 104 jednostki lekcyjne
 • zajęcia indywidualne: 6 jednostek lekcyjnych
 • testy śródsemestralne: 10 jednostek lekcyjnych
 • egzamin końcowy: 4 jednostki lekcyjne

 

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe opisy poszczególnych typów zajęć:

25_square Konwersacje

48 jednostek lekcyjnych – na żywo lub online (w wariancie distance learning), wg harmonogramu

folio-2Esencja komunikacji, czyli dynamiczny trening umiejętności rozmawiania w języku angielskim. Kameralna grupa, starannie opracowany zakres tematyczny, doskonałe materiały, wykwalifikowany lektor. Dbamy o atmosferę sprzyjającą rozmowie (wygodne siedzenia, kawa, herbata).

W przypadku szkolenia w wariancie distance learning, konwersacje odbywają się w „wirtualnej klasie”, umożliwiającej kontakt wzrokowy i słuchowy wszystkich uczestników, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie swobodnej rozmowy.

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły wziąć udziału w konwersacjach wg harmonogramu, będą miały dostęp do nagrania video.

Konwersacje odbywają się przede wszystkim na początku cyklu szkoleniowego. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi uczestnicy stają się grupą, nawiązują relacje, które sprawiają, że komunikacja w ramach zajęć online jest naturalna.

25_square Webinaria

30 jednostek lekcyjnych – online, wg harmonogramu, z możliwością odtworzenia w dowolnym miejscu i czasie
webinarium - słuchawki i laptop

Wyselekcjonowana część materiału szkoleniowego, którą można przekazać w formie wykładu.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy o wyznaczonej porze zalogować się na platformie uczestnika szkolenia bl school i założyć słuchawki z mikrofonem. Webinarium to prezentacja konkretnego zagadnienia językowego, połączona z krótkimi interaktywnymi ćwiczeniami. W trakcie webinarium słuchacze mają możliwość zadawania pytań.

Po zakończeniu webinarium uczestnicy szkolenia mają dostęp do pliku video z nagraniem webinarium oraz zapisem dyskusji, która się przy jego okazji odbyła (pytania i odpowiedzi). Dzięki temu słuchacze, którzy potrzebują powtórki oraz osoby, które nie mogły uczestniczyć w webinarium na żywo mogą je w każdej chwili odtworzyć.

Materiał omawiany podczas webinarium jest również udostępniany słuchaczom w formie skryptu, zawierającego najważniejsze informacje „w pigułce”, a następnie ćwiczony w praktyce w ramach pozostałych form zajęć.

25_square Zajęcia e-learningowe

co najmniej 104 jednostki lekcyjne – online, w dowolnym miejscu i czasie

workspace4_hires_designerpicsUczestnicy szkolenia mają dostęp do nowoczesnej platformy internetowej, na której znajdują się materiały, stanowiące integralną część szkolenia.

Jest to rozbudowany zbiór interaktywnych, różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym słuchacze utrwalają gramatykę i słownictwo. Ćwiczenia są precyzyjnie dopasowane do programu kursu, stanowiąc doskonałe uzupełnienie pozostałych elementów szkolenia. Słuchacze mają też dostęp do materiałów dodatkowych, umożliwiających dostosowanie tej części szkolenia do ich indywidualnych potrzeb (np. ćwiczenie problematycznych zagadnień, dalsze rozwijanie wybranych umiejętności językowych). Nad tempem pracy oraz terminami wykonania zadań czuwa lektor, który pomaga także w doborze ćwiczeń dodatkowych.

Samodzielna nauka przy wykorzystaniu platformy e-learningowej jest bardzo efektywna, dzięki atrakcyjnej i przyjaznej użytkownikowi formie, wykorzystaniu ciekawych, autentycznych materiałów, a także natychmiastowemu dostępowi do ocen, raportów o błędach, statystyk.

25_square Zajęcia indywidualne

6 jednostek lekcyjnych – na żywo lub online (w wariancie distance learning), w terminie dogodnym dla słuchacza

Oko w oko z językiem angielskim czyli lektor na wyłączność. Słuchacz wpisuje się w dostępny na platformie e-learningowej grafik lektora, wybierając dogodne dla siebie terminy.

Tematy zajęć indywidualnych ustalane są z lektorem, aby jak najlepiej spełnić potrzeby językowe słuchacza. W zależności od sytuacji, zajęcia indywidualne mogą na przykład polegać na omówieniu i ćwiczeniu materiału sprawiającego słuchaczowi największą trudność, konwersacji, przygotowaniu do konkretnych rozmów itp.

Zapraszamy do kontaktu: info@blschool.pl lub +48 666 145 165