O nas

bl school to nowa marka stworzona przez kompetentny zespół, w którym ponad 20-letnie doświadczenie
w organizacji i prowadzeniu szkoleń językowych spotyka się z nowoczesnym podejściem do nauczania.

O szkole

Organizujemy szkolenia językowe dla osób dorosłych w innowacyjnej formule blended learning.

Blended learning to połączenie konwersacji w grupie i zajęć indywidualnych oraz webinariów i zajęć na platformie e-learningowej. Wszystkie elementy zostały starannie opracowane przez nasz zespół.

Nasze szkolenia językowe ułatwiają zachowanie ciągłości i efektywności nauki nawet najbardziej zapracowanym osobom. Dzięki przeniesieniu znacznej części szkolenia do Internetu to Państwo decydują, gdzie i kiedy będą się uczyć - teraz częste delegacje, praca w systemie zmianowym czy korki uliczne nie przeszkadzają już w regularnej nauce. Dbamy o Państwa systematyczność i dopasowanie treści kursu do indywidualnych potrzeb każdego z naszych słuchaczy.

bl school to nowa marka stworzona przez kompetentny zespół, w którym ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń językowych spotyka się z nowoczesnym podejściem do nauczania.

Zapewniamy pełną obsługę szkoleń językowych dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Jak uczymy

Zapraszamy do uczestnictwa w starannie opracowanych przez nasz zespół szkoleniach w formule blended learning oraz distance learning.

25_square Blended learning (nauczanie mieszane) łączy to, co najlepsze w kształceniu tradycyjnym (bezpośrednia komunikacja podczas konwersacji w grupie i indywidualnych spotkań z lektorem) z korzyściami wynikającymi z używania elektronicznych form przekazu (webinarium, nowoczesna, interaktywna platforma e-learningowa).

25_square Distance learning (nauka na odległość) to wariant naszych szkoleń, w ramach którego wszystkie zajęcia odbywają się online (konwersacje i zajęcia indywidualne z lektorem przenieśliśmy do wirtualnej klasy), są zatem dostępne dla słuchaczy z każdego zakątka globu oraz osób, które z różnych powodów wolą naukę za pośrednictwem Internetu.

25_square Wirtualna klasa

Co to jest i jak przebiegają zajęcia w wirtualnej klasie?

 • forma nauczania na odległość, jednak tak skonstruowana, aby lekcje były podobne do zajęć tradycyjnych
 • korzystamy z najnowszych technologii
 • wykorzystujemy przesyłanie strumieniowe, czyli przesyłanie i odtwarzanie danych audio i video w tym samym momencie bez konieczności zapisywania ich na dysku, po odtworzeniu, dane znikają (istnieje opcja zapisu danych)
 • lektor współdzieli tablicę ze słuchaczami na której studenci widzą kolejne etapy zajęć oraz zadania do wykonania

Wybrane zalety naszych szkoleń językowych:

 • nauka w dowolnym miejscu i czasie (kurs wykorzystany w 100%)
 • znaczna oszczędność czasu (zamiast dojazdów i powrotów z kursów stacjonarnych można skupić się na efektywnej nauce)
 • znaczna oszczędność pieniędzy (przeznaczanych m.in. na dojazdy)
 • indywidualizacja procesu nauczania (możliwość poświęcenia odpowiedniej ilości czasu na zagadnienia sprawiające trudności oraz zmarginalizowanie tematów znanych i opanowanych, dostosowanie tempa oraz trybu przekazywania wiedzy do indywidualnych potrzeb uczestnika)
 • praca w kameralnej grupie (spontaniczna komunikacja)
 • ciekawe, zróżnicowane zajęcia (których tematyka i forma osadzone są we współczesnej rzeczywistości)
 • bezpośredni kontakt z lektorem
 • monitoring postępów w nauce (skuteczna motywacja, wartościowa informacja zwrotna)